Kosmetologia estetyczna

Zabiegi z tej dziedziny polegają na korekcie zmarszczek, rewitalizacji skóry, modelowaniu i wypełnianiu ust oraz modelowaniu sylwetki za pomocą iniekcji..

Mezoterapia igłowa zabieg polega na podaniu składników aktywnych do skóry właściwej za pomocą strzykawki z igłą. Po zabiegu widoczne są kropki i grudki, które znikają po kilku, kilkunastu godzinach bez śladu. Czas ten jest konieczny, by wstrzyknięte substancje wchłonęły się.

Z mezoterapii warto skorzystać, gdy skóra jest:
- zmęczona i przesuszona,
- wiotka, pozbawiona elastyczności,
- uszkodzona przez słońce i działanie promieniowania UV,
- pokryta bliznami po leczonym trądziku,
- tworzy się na niej cellulit,
- pozbawiona witamin, co w przypadku skóry głowy może się objawiać wypadaniem włosów.

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego dla Województwa Pomorskiego na lata 2007-2013 oraz z Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki.

„Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie”.
Cel i efekt operacji: sprawne i skuteczne wdrażanie LSR, w tym realizacja Planu Komunikacji. Nazwa operacji: wsparcie na rzecz kosztów bieżących i aktywizacji. Strona internetowa opracowana przez Lokalną Grupę Działania “Chata Kociewia”. Instytucja Zarządzająca PROW 2014-2020 – Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi. Materiał współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach działania “Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER” Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.