Patrycja Rakowska

Patrycja Rakowska - właściciel, Kosmetolog, Spec. Ds. Kosmetologii estetycznej

Witam serdecznie, Nazywam się Patrycja Rakowska od 2013 roku jestem licencjonowanym kosmetologiem. Pierwsze swoje kroki zawodowe stawiałam pracując w renomowanych gabinetach. Po 5 latach pracy u kogoś nadszedł czas na swoje, od 2019 roku prowadzę gabinet w Starogardzie Gdańskim oraz od 2021 roku Salon Urody w Lubichowie.
Zarówno w Starogardzie jak i Lubichowie wykonuje zabiegi z zakresu
- kosmetologii terapeutycznej ( terapie skór z trądzikiem, naczyniowych, wrażliwych, atopowych),
- kosmetologii medycznej ( usuwanie zmian skórnych, zamykanie naczyń krwionośnych)
- kosmetologi estetycznej ( zabiegi z użyciem kw. Hialuronowego, stymulatory, mezoterapie, NICI).

Najważniejsza jest dla mnie profesjonalna diagnostyka oraz indywidualne podejście do problemu. Podczas zabiegu skrupulatnie przeprowadzam wywiad, diagnozuje skórę poprzez badanie diagnostyczne, analizuje wyniki laboratoryjne oraz układam plan terapeutyczny oparty o holistyczne podejściu do problemu.

Podczas zabiegów estetycznym kieruje się zasadą upiększenia, podkreślenia, zniwelowania z zachowaniem naturalności i nieprzerysowania.
Nieodzownym elementem w mojej pracy jest również nieustanne kształcenie oraz podążanie za trendami oraz nowościami w kosmetologii.

W prowadzenie gabinetów wkładam całe swoje serce oraz 100% zaangażowania.
Jako zespół dbamy o to abyście czuli się swobodnie, były/byli zadowoleni z naszych usług oraz abyście chciały/chcieli do nas wracać.

Zapraszam zatem do skorzystania z naszych usług!

Zuza

Podolog - mgr Zuzanna

Nazywam się Zuzanna i jestem magistrem kosmetologii o specjalizacji podologa. Dzięki pasji, jaką jest dla mnie zarówno praca z zakresu podologii jak i kosmetologii, wciąż szkole się, kształcę i prężnie rozwijam. A to wszystko po to, aby wdrażać nowatorskie i ulepszone terapie. Staram się dobierać najlepsze i najskuteczniejsze zabiegi by pomóc Państwu z każdym problemem. Zadbam o to, abyście czuli się komfortowo i z uśmiechem oraz satysfakcją wychodzili z wizyty.

Karolina

Kosmetolog - Karolina

Nazywam się Karolina i jestem licencjonowanym kosmetologiem. Na co dzień bardzo chętnie zagłębiam się w tajniki terapii problemów skórnych, gdyż jest to dziedzina kosmetologii, która wzbudza moje największe zainteresowanie. Z ciekawością przeglądam również nowości pojawiające się w świecie beauty. Poza szkołą chętnie uczestniczę w kursach i szkoleniach, aby podnosić swoje kwalifikacje. Jestem dopiero na początku swojej ścieżki zawodowej, ale śmiało mogę powiedzieć, że wybór tego kierunku był strzałem w dziesiątkę!

Asia

Trycholog - mgr Joanna

Podchodzę do swojej pracy z zamiłowaniem i zaangażowaniem, najważniejsze są dla mnie efekty i zadowolenie klienta. Stale poszerzam swoją wiedzę uczestnicząc w Kongresach z zakresu trychologii i dermatologii oraz szkoleniach. moim priorytetem jest starannie przeprowadzona diagnostyka trichoskopowa, która pozwala ułożyć indywidualny plan terapii. moim celem zawodowym jest ciągły rozwój oraz praca na najlepszej jakości produktach i sprzęcie, co pozwala zapewnić zadowolenie z uzyskanych efektów i bezpieczeństwo podczas prowadzenia zaplanowanej terapii trychologicznych.

Natalia

Kosmetolog - Natalia

Witam, nazywam się Natalia, ukończyłam dziennie studia z kosmetologi ogólnej oraz menadżera produktu. Cenie sobie jakość oraz indywidualne podejście. Jestem osobą komunikatywną i ciągle uśmiechniętą. W moim towarzystwie nie będziesz czuł/czuła się skrępowana. W Gabinecie głownie zajmuje się zabiegami z zakresu depilacji laserowej, kosmetyką oraz pielęgnacyjnymi zabiegami na twarz. Do zobaczenia w gabinecie Witam, nazywam się Natalia, ukończyłam dziennie studia z kosmetologi ogólnej oraz menadżera produktu. Cenie sobie jakość oraz indywidualne podejście. Jestem osobą komunikatywną i ciągle uśmiechniętą. W moim towarzystwie nie będziesz czuł/czuła się skrępowana. W Gabinecie głownie zajmuje się zabiegami z zakresu depilacji laserowej, kosmetyką oraz pielęgnacyjnymi zabiegami na twarz. Do zobaczenia w gabinecie.

Dorota

Kosmetyczka - Dorota

Hej, nazywam się Dorota. Moją wielką pasją jest stylizacja paznokci. Estetyka pracy jest dla mnie bardzo ważna, dlatego dbam o każdy szczegół. Wykonuje wszelkie artystyczne zdobienia na paznokciach. Bardzo chętnie zadbam o Wasze dłonie, stopy czy oprawę oka. Pozdrawiam i do zobaczenia.

Zdjęcia gabinetu Starogard Gdański

Zdjęcia gabinetu Lubichowo

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego dla Województwa Pomorskiego na lata 2007-2013 oraz z Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki.

„Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie”.
Cel i efekt operacji: sprawne i skuteczne wdrażanie LSR, w tym realizacja Planu Komunikacji. Nazwa operacji: wsparcie na rzecz kosztów bieżących i aktywizacji. Strona internetowa opracowana przez Lokalną Grupę Działania “Chata Kociewia”. Instytucja Zarządzająca PROW 2014-2020 – Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi. Materiał współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach działania “Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER” Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.