Gabinet

Gabinet składa się z dwóch pomieszczeń zabiegowych, w jednym z nich wykonywane są zabiegi związane z podologią oraz drobne zabiegi kosmetyczne natomiast drugie pomieszczenie służy głównie do zabiegów estetycznych. W główne pomieszczenie lokalu wkomponowana jest recepcja oraz salon fryzjerski „Anna”.

Patrycja Rakowska

Patrycja Rakowska- Kosmetolog, Spec. Ds. kosmetologii medycznej

Kosmetologia – praca i pasja w jednym. Rób to co kochasz a nie przepracujesz ani jednego dnia w życiu.

Z kosmetologią praktyczną związana jestem od 10 lat. Kształcenie się w tym zawodzie jest dla mnie niezwykle satysfakcjonujący ponieważ mogę uczestniczyć w przemianach fizycznych ale i psychicznych wielu kobiet. Przez 5 lat pracowałam w gabinetach kosmetologii, gdzie miałam możliwość zajmować się różnymi osobami zarówno tymi które od wielu lat zmagają się z różnymi defektami skóry, ale także tymi którzy chcą na wiele lat zachować młody wygląd lub po prostu się zrelaksować. Miło mi będzie spotkać się z Państwem i zadbać o Państwa zdrowie i wygląd, a także samopoczucie we własnym gabinecie. Do zobaczenia

W 2012 r. rozpoczęłam naukę na kierunku kosmetologia. Uzyskałam wiedzę, dzięki której mogę zająć się zarówno zabiegami kosmetycznymi , jak i tymi z zakresu kosmetologii pielęgnacyjnej i leczniczej. Szereg przedmiotów medycznych i farmaceutycznych, które realizowałam na studiach pozwala mi w sposób odpowiedzialny podejść do Klienta.

W 2015 r. rozpoczęłam drugi poziom nauki tym razem z kosmetologii medycznej i estetycznej. Dzięki temu uzyskałam tytuł specjalisty, oraz mogłam poszerzyć zakres wykonywanych przeze mnie usług.

Podczas nauki nie tylko dokształcałam się na licznych kursach, szkoleniach, ale także wykonywałam pracę zawodową. Oprócz dyplomu kosmetologa-specjalisty, posiadam certyfikat linergistki makijażu permanentnego.

Zuza

Zuza

Nazywam się Zuzanna i jestem licencjonowanym kosmetologiem. Od 4 lat zajmuję się stylizacją paznokci oraz kosmetyką. Dziedziną kosmetologii, w której się specjalizuje jest podologia. Aktualnie studiuję, by pogłębić swoją wiedzę i zdobyć tytuł magistra w specjalizacji podolog. Dzięki pasji, jaką jest dla mnie zarówno praca z zakresu podologii jak i kosmetologii, wciąż szkole się, kształcę i prężnie rozwijam. A to wszystko po to, aby wdrażać nowatorskie i ulepszone terapie. Staram się dobierać najlepsze i najskuteczniejsze zabiegi by pomóc Państwu z każdym problemem. Zadbam o to, abyście czuli się komfortowo i z uśmiechem oraz satysfakcją wychodzili z wizyty.

Karolina

Karolina

Nazywam się Karolina i jestem studentką kosmetologii w Wyższej Szkole Zdrowia w Gdańsku. Na co dzień bardzo chętnie zagłębiam się w tajniki terapii problemów skórnych, gdyż jest to dziedzina kosmetologii, która wzbudza moje największe zainteresowanie. Z ciekawością przeglądam również nowości pojawiające się w świecie beauty. Poza szkołą chętnie uczestniczę w kursach i szkoleniach, aby podnosić swoje kwalifikacje. Jestem dopiero na początku swojej ścieżki zawodowej, ale śmiało mogę powiedzieć, że wybór tego kierunku był strzałem w dziesiątkę!

Asia

Asia

Mam na imię Asia. I chciałabym Wam opowiedzieć kilka słów o sobie. Swoją przygodę z kosmetologią rozpoczęłam w 2015 roku. Od zawsze wiedziałam, że to jest to, co chcę w życiu robić. Moją ulubioną dziedziną jest kosmetologia upiększająca.
Co to oznacza?
Głównie wykonuję stylizacje paznokci, rzęs, brwi oraz makijaże okolicznościowe. Uwielbiam patrzeć na efekt końcowy, kiedy moje klientki wychodzą piękniejsze i uśmiechnięte. Bardzo lubię się dokształcać, dlatego na swoim koncie posiadam sporą ilość ukończonych kursów oraz szkoleń.
Mam nadzieję, że same się przekonacie i skorzystacie z moich usług.
Ciagle pragnę się rozwijać i wykonywać profesjonalnie swoją pracę, dlatego w tym roku rozpoczynam studia magisterskie z kosmetologii oraz studia podyplomowe z trychologii. Już niedługo poza dziedziną upiększania będę zajmowała się waszymi buziami od strony pielęgnacyjnej, a ponadto zdobędę wiedzę na temat skóry głowy oraz jej pielęgnacji. Swoją wiedzą chętnie dzielę się z moimi klientkami i wykorzystuję ją przy wykonywanych zabiegach.
Charakteryzuje mnie dążenie do perfekcji, chęć pomocy i miłe usposobienie. Jestem pewna, że to przełoży się na wasze zadowolenie i miłą atmosferę w salonie.

Zdjęcia gabinetu Starogard Gdański

Zdjęcia gabinetu Lubichowo

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego dla Województwa Pomorskiego na lata 2007-2013 oraz z Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki.

„Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie”.
Cel i efekt operacji: sprawne i skuteczne wdrażanie LSR, w tym realizacja Planu Komunikacji. Nazwa operacji: wsparcie na rzecz kosztów bieżących i aktywizacji. Strona internetowa opracowana przez Lokalną Grupę Działania “Chata Kociewia”. Instytucja Zarządzająca PROW 2014-2020 – Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi. Materiał współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach działania “Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER” Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.