Laserowe zabiegi odmładzające na twarz

Wybierz najlepsze zabiegi w PROSKIN Starogard Gdański: zabiegi na twarz, fotoodmładzanie i laserowe zabiegi na zmarszczki.

Fotoodmładzanie

Zabiegi kosmetyczne cieszące się popularnością i satysfakcjonującymi rezultatami to w szczególności fotoodmładzanie.

Fotoodmładzanie to zabieg na twarz, który nie tylko poprawia zewnętrzny wygląd skóry, ale także leczy ją. Metoda fotoodmładzania polega na biostymulacji tkanek i ma wiele zalet. Fotoodmładzanie twarzy działa rewitalizująco, tonizująco i rozsjaśniająco. Ponadto techniki fotoodmładzania przywracają cerze zdrowy koloryt. Laserowe odmładzanie skóry twarzy sprawia, że zmarszczki są mniej widoczne. Zatem to fenomenalny zabieg na zmarszczki i poprawę gęstości skóry.

Zabiegi laserowe z wykorzystaniem światła IPL pozwala na odmłodzenie skóry przez oddziaływanie na fibroblasty, które odpowiedzialne są za aktywację procesu odbudowy kolagenu. Dodatkowo zwiększona temperatura poprawia mikrocyrkulację krwi: skóra jest lepiej odżywiona i dotleniona. Terapia jest przeznaczona dla osób od 30 roku życia w celu zniwelowania skutków starzenia się skóry lub zapobiegania im.

PRZYGOTOWANIE DO ZABIEGU

- Na około miesiąc przed należy nie opalać skóry: eksponując ją na słońce (rozumiejąc przez to opalanie z premedytacją np. na plaży, a także mimowolne np. podczas spacerów),w solarium, samoopalaczem

WSKAZANIA PRZECIWSKAZANIA MOŻLIWE EFEKTY NIEPOŻĄDANE
Utrata elastyczności skóry, zmarszczki, bruzdy, poszerzone drobne naczynka, plamki pigmentacyjne, plamy starcze rozszerzone pory, skóra poszarzała, zmęczona, przebarwienia, zmiany posłoneczne, zmiany naczyniowe, rumień. ciąża, karmienie piersią,
choroby wewnętrzne: nowotwór, cukrzyca, aktywna infekcja, epilepsja inne zburzenia neurologiczne, alergia,
zmieniony kolor skóry: opalenizna, samoopalacz (do 2-5dni przed zabiegiem),
choroby skóry: aktywna opryszczka, obecność zmian barwinkowych albo bielactwo, łuszczyca, liszaj płaski, fotodermatozy, przerwanie ciągłości skóry,
przyjmowanie ziół: dziurawiec, nagietek, bratek, skrzyp polny,
stosowanie kremu Retinol, miejscowych maści z antybiotykiem,
stosowanie leków światłouczulających,
skłonności do bliznowacenia i przebarwień,
witamina A i E,
botox, wypełniacz w miejscu zabiegu,
aspiryna i leki rozrzedzające krew, antybiotyki.
zaczerwienienie
opuchlizna
podrażnienia okołomieszkowe
bardzo rzadko: miejscowe przebarwienia, odbarwienia, pęcherzyki i strupki

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego dla Województwa Pomorskiego na lata 2007-2013 oraz z Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki.

„Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie”.
Cel i efekt operacji: sprawne i skuteczne wdrażanie LSR, w tym realizacja Planu Komunikacji. Nazwa operacji: wsparcie na rzecz kosztów bieżących i aktywizacji. Strona internetowa opracowana przez Lokalną Grupę Działania “Chata Kociewia”. Instytucja Zarządzająca PROW 2014-2020 – Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi. Materiał współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach działania “Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER” Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.